Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2357575
11418
402
Coalport porcelán Pratt - korcsolyázók matricás, jelzett, hibátlan. / 1981 Christmas plate d: 23,5 cm 2357588
11419
402
Nagy méretű lovas váza. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 34 cm 2318716
11420
402
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2318724
11421
402
Cukortartó doboz, csészével és csészealjjal, kézzel festett, cukortartó sérült, több helyen repedéssel 2233577
11422
402
900
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2443623
11423
402
6 db csésze aljával dobozban, jelzett, kopott, sérült. 2435607
11424
402
Porcelán egyszemélyes reggeliző készlet, jelzett, matricás, hibátlan, d: 19 cm, m: 7 cm 2435627
11425
402
Madárka, porcelán, jelzés nélkül, apró csorbával m: 9,5 cm 2439268
11426
402
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm 2440480
11427
402
4200
Unterweissbach fekvő puttó, fehér porcelán, jelzett, kopás nyomokkal, újja restaurált. h:15 cm 2439262
11428
402
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 22cm 2433231
11429
402
Daru madaras kínai váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft