Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2469465
11406
402
Portheim & Sohn, Chodau. Fajansz tányér. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d:20 cm 2469347
11407
402
Jelzés nélkül: Kisfiú, kislány, Porcelán figura. m:12 cm 2470216
11408
402
Barokk jelenetes porcelán ékszertartó dobozka. Matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, 6x6x4,5 cm 2378484
11409
402
Epiag mitológiai jelenetes porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm 2404402
11410
402
Wade - Jim Beam ünnepi porcelán poháralátét készlet eredeti dobozában. d: 9 cm 2395915
11411
402
Echt Kobalt porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2395936
11412
402
6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, kopásokkal d:13,5 cm m : 11,5 cm 2395111
11413
402
Daimler automobilt ábrázoló fali csempe. Matricás, jelzett, hibátlan. 15x15 cm 2395995
11414
402
Walbazyc - Zbósnicki lengyel porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 13x13 cm 2357600
11415
402
Bavaria Schinding porcelán teás készlet. Hiányos. Matricás, jelzett, kopásokkal. 2357491
11416
402
3 db aranyozott porcelán tányér, díszdobozban. Kína, Peking, Toledo d: 14,5 cm 2357577
11417
402
Epiag Carlsbad porcelán tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 24, 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft