Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2195039
11370
402
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm 2405178
11371
402
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2406008
11372
402
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm 2470413
11373
402
2 db porcelán figura, jelzett: Romania, poceram, Alba - Julia. Kopott, sérült. m: 15,5cm 2470285
11374
402
Vegyes porcelán tétel (szalvétagyűrű, tojás tartó, gyertyatartó, bonbonniere stb) Részben jelzett, kopott, apró dérülések. 2470157
11375
402
Wallendorf kézzelfestett porcelán cukortartó, sárkányos díszítménnyel. Jelzett. Hibátlan. A tető furán illeszkedik. m:8,5cm, d:10cm 2470150
11376
402
3 db-os porcelán tétel, két figura, egy vázácska, jelzett, kopott. m: 10 és 13 cm között. 2470140
11377
402
2 db porcelán figura, jelzett, kopott, sérülésekkel. Jelzett. m: 11 és 13 cm 2468078
11378
402
Barokk jelenetes retró porcelán dobozka fém szerelékkel. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 5,5 cm 2467339
11379
402
Vázapár, mitológia jelenetes, matricás cseh porcelán, jelzett, kopott, sérült és ragasztott füllel. m: 16cm 2467359
11380
402
4800
Carl Scheidig Grafenthal porcelán kettős putto figura, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 18 cm 2471110
11381
402
2 db Boldogasszony, porcelán, kopott, egyik jelzett: Kocsis Hungary. m: 13 és 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft