Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2425018
11430
402
Rózsás porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2438766
11431
402
600
1983 Pedagógus nap virágmintás porcelán tányér, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm 2380355
11432
402
Férfi libákkal, pálinkás palack 4 db pohárral, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedésekkel, kis kopásokkal. m: 20 cm 2437755
11433
402
Hollóházi porcelán hegedülő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2437776
11434
402
Román porcelán puttós gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 25×19 cm 2437779
11435
402
Román porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2473916
11436
402
MO porcelán csibe, jelzett, kézzel festett, hibátlan 5 cm 2473912
11437
402
3 db mini szerencsemalac porcelán figura jelzés nélkül, 5 cm 2449982
11438
402
6 db modern porcelán kávés csésze aljjal, matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 5,5 cm és d: 11 cm 2449979
11439
402
Távol-keleti teás/kávés csésze aljjal, plasztikus, kézzel festett díszítéssel, jelzés nélkül, kisebb mázsérülésekkel, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 6 cm és d: 12 cm 2451340
11440
402
Jelzés nélkül: Balerina. Festett, áttört, sérült, hiányos ruhával, ujjal. 18 cm 2451495
11441
402
Bavaria áttört porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft