Román porcelán puttós gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Roman-porcelan-puttos-gyertyatarto-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-25C39719-cm~II2437776
2437776
11434
402
Leírás: Román porcelán puttós gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 25×19 cm
: pelikán_kristóf