Bavaria áttört porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24x15 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Bavaria-attort-porcelan-tal-Matricas-jelzett-kopasokkal-24x15-cm~II2451495
2451495
11441
402
Leírás: Bavaria áttört porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24x15 cm
: karap_norbert