Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Felületén kidomborodó, színes zománccal festett keleties virágdekor. Erősen sérült, restaurált.
Alján jelzett: masszába nyomott Fischer J. Budapest és 2021 formaszám.
Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége.
m: 27 cm