Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2468730
11224
402
50000
Zsolnay pillangó mintás mokkás / kávés készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan. 2358411
11225
402
46000
Zsolnay pillangó mintás porcelán készlet. Hat személyes süteményes készlet, vázák (15,16 cm) fogpiszkáló tartó 5 cm, bonbonniere. 10x10 cm, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2470193
11226
402
Zsolnay pillangómintás kupicás készlet, 4 db pohár + tálca. Kézzel festett, jelzett, az egyik poháron apró lepattanással, m: 6,5 cm, 26x9 cm 2472377
11227
402
Zsolnay pillangómintás porcelán nyolcszögletű bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×9×4 cm 2471643
11228
402
Zsolnay pillangómintás pohárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 2471642
11229
402
Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2471639
11230
402
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2471637
11231
402
Zsolnay pillangó mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2471636
11232
402
Zsolnay pillangómintás porcelán nyolcszögletű bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×9×4 cm 2471634
11233
402
Zsolnay pillangó mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm 2471633
11234
402
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm 2471630
11236
402
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft