Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2471852
11176
402
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,egészen apró kopásnyomokkal, d: 8 cm 2470911
11177
402
Herendi Viktória mintás mini hamutál, kézzel festett, jelzett, kopott. 9x5,5 cm 2467340
11178
402
Herendi Viktória mintás, lámpatest, restaurált, kopott, sérült, jelzett. m: 22cm 2413833
11179
402
Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 7x5,5 cm 2471923
11180
402
50000
Herendi zöld Apponyi mintás mokkás készlet. 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2440634
11181
402
26000
Herendi Apponyi purpur mintás nagyméretű váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, ragasztásnyomokkal, m: 31 cm 2440632
11182
402
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm 2390145
11183
402
Herendi rózsaszín Apponyi mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 20 cm 2390107
11184
402
Herendi rózsaszín Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 2424825
11185
402
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2448598
11186
402
Herendi Apponyi mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2471383
11187
402
Herendi Apponyi zöld mintás gyertyatartó, kopott sérült, dobozában. Jelzett, hibátlan, 4,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft