Herendi Viktória mintás, lámpatest, restaurált, kopott, sérült, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Herendi-Viktoria-mintas-lampatest-restauralt-kopott-serult-jelzett-m-22cm~II2467340
2467340
11178
402
Leírás: Herendi Viktória mintás, lámpatest, restaurált, kopott, sérült, jelzett. m: 22cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: