Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, ap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Herendi-Eszterhazy-mintas-porcelan-tojas-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopassal-7x5-5-cm~II2413833
2413833
11179
402
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 7x5,5 cm
: pelikán_kristóf