Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467411
11164
402
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2467410
11165
402
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, alján kis gyári tűzrepedéssel, m: 22 cm 2467409
11166
402
Herendi porcelán Sas, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm 2470168
11167
402
Herendi porcelán juhász gyerek pulival, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 16 cm 2470239
11168
402
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, a rózsa szirmán apró lepattanásokkal, 7,5x7x5 cm 2470237
11169
402
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis kopással, a levél szélén apró lepattanásokkal, 7,5x7x6 cm 2467412
11170
402
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 8,5x7,5 cm 2470206
11171
402
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14x10x5 cm 2390111
11172
402
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2467995
11173
402
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedéssel 15x8,5 cm 2470230
11174
402
Herendi Viktória mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7x5,5x5 cm 2474215
11175
402
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Sérült, hiánnyal. Kézzel festett, jelzett. d: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft