Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis kopással, a levél... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Herendi-porcelan-rozsa-kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-a-level-szelen-apro-lepattanC3~II2470237
2470237
11169
402
Leírás: Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis kopással, a levél szélén apró lepattanásokkal, 7,5x7x6 cm
: nagy_andras