Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2468151
11261
402
Zsolnay keménycserép vizes korsó. Máz alatti kék virágmintával. Jelzett. kis lepattanással. m: 21 cm 2474899
11262
402
Zsolnay retro porcelán bögre, Pécs, Mecseki Ércbányászati Vállalat felirattal és plasztikus díszítéssel, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 12,5 cm 2467969
11263
402
Zsolnay, virágos fajansz tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm 2469353
11264
402
Zsolnay porcelán kulacs. Matricás, jelzett, kopásokkal. 15 cm 2472275
11265
402
Zsolnay tányérok: 10 db mély + 4 db lapos. Aranyozott, jelzett, kopásokkal. 2472893
11266
402
Zsolnay virág mintás 4 db teás csésze aljjal. Matricás, jelzett, kopott. 2472369
11267
402
Zsolnay virágmintás vázácska, matricás, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2470611
11268
402
Zsolnay tejes kanna, porcelán, jelzett, apró kopásokkal. m:10,5cm 2471640
11269
402
6500
Zsolnay porcelán váza virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18,5 cm 2471641
11270
402
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm 2471644
11271
402
Zsolnay virág mintás fali óra. Részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, nincs kipróbálva, d: 25 cm 2467415
11272
402
4800
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft