Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2433221
11310
402
Hollóházi porcelán ékszeres ládika. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7x4 cm 2433392
11311
402
24000
Hollóházi Erika mintás mokkás készlet 6 személyes, komplett, + hozzá váza + leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 2453804
11312
402
Hollóházi kávés szett, BEAC felirattal, jelzett, hibátlan állapotban. 2453803
11313
402
Hollóházi kávés szett honvéd felirattal, jelzett, hibátlan állapotban. 2413312
11314
402
Hollóházi retro porcelán csésze készlet 10 csésze, 12 aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 8 cm 2396002
11315
402
Hollóházi népi mintás porcelán pálinkás készlet díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. 2358066
11316
402
Hollóházi porcelán nyaklánc és fülbevaló szett. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. Medál mérete 4,5 cm 2474505
11317
402
Hollóházi népies kakasos porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, apró kopással d: 14 cm 2474487
11318
402
Hollóházi régi emlék porcelán dísztányér, felirattal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm 2468705
11319
402
Hollóházi porcelán felsőrészes kávéfőző Veszprém dekorral. Jelzett. nem használt. 20 cm 2469682
11320
402
Hollóházi porcelán szelence d: 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan + kristály vázácska 2473297
11321
402
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft