Herendi porcelán Sas, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Herendi-porcelan-Sas-kezzel-festett-jelzett-serult-m-20-cm~II2467409
2467409
11166
402
Leírás: Herendi porcelán Sas, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm
: karap_norbert