Biedermeier bécsi csésze porcelán, sárga fonddal és aranyozással, ívelt füllel. Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 825 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1825. Csésze m.: 7,5 cm, alj d.: 13 cm (kopott valamint az aljon apró csorba)