4 db Láng M. Budapest áttört, porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/4-db-Lang-M-Budapest-attort-porcelan-tanyer-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-d-19-cm~II2474214
2474214
11283
402
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: 4 db Láng M. Budapest áttört, porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm
: nagy_andras