Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2346298
11158
390
Zsolnay porcelán arany színű mokkás csésze és alj, jelzett, kopásnyomokkal, m: 4 cm, alj d. 8,5 cm 2345416
11159
390
Zsolnay hamutál MHSZ 40 felirattal és logóval, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5x8 cm 2344416
11160
390
Zsolnay bányász korsók Mecseki szén. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 2311894
11161
390
Zsolnay porcelán teás kiöntő, cukordoboz, tejkiöntő. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2347717
11162
390
Zsolnay búzavirág mintás porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm 2337959
11163
390
15000
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Dajkáné), hibátlan m:26 cm 2346783
11164
390
24000
Zsolnay virág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6 személyes 2348172
11165
390
Zsolnay virág mintás szelence. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x11 cm 2346904
11166
390
Zsolnay tavasz mintás süteményes készlet 6+1 darabos, kézzel festett, jelzett, a tálon repedéssel 2349151
11167
390
2 db Zsolnay különböző mintás porcelán szelence 7,5x7,5 cm, hamutál 12x8,5 cm, kézzel festettek, jelzettek, hibátlanok . 2350695
11168
390
Zsolnay porcelán alátét vagy alj, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d. 8,5 és 6,5 m 2351636
11169
390
Zsolnay porcelán váza, jelzett, matricás, apró kopásokkal, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft