Porcelán

Tételek száma: 228

Rosenthal Maria porcelán tojástartó, 2 db, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 10,5 cm
11230.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rosenthal Studio Line porcelán plasztikus dekorral, 2 db: füles kínáló, d. 11,5 cm, d: 5,5 cm; váza, m: 19,5 cm, mindegyik kézzel festett, jelzett, vázán hajszálrepedéssel, kínáló hibátlan, m: 16 cm
11231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db porcelán medál: Meissen biszkvit porcelán medál fém foglalatban, plasztikusan női alakkal díszített, apró kopásnyomokkal, jelzett, 4,5x3,5 cm és Rosenthal porcelán medál, egyik felén arany színű virág dekorral, apró kopásnyomokkal, jelzett, 5x4 cm
11232.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hutschenreuther porcelán dísztányér, Ole Winther terve utáni kakukk és kökörcsin, májusi hónap dekorral matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16 cm
11233.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 24 cm
11234.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kínai váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 27 cm
11235.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11236.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kínai teás/szakés kanálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 8,5 cm
11237.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Kínai teás csésze. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
11238.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kínai virágmintás porcelán kávés készlet, 6 személyes, matricás, jelzés nélkül, egy alátéten kisebb repedés, m: 5 cm. d: 11,5 cm
11239.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6 db kínai virágmintás porcelán csésze aljakkal, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 14,5 cm
11240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pillangó alakú és mintájú kínai porcelán tál, matricás, jelzéssel, kopásnyomokkal, 32x23 cm
11241.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft