Rosenthal Studio Line porcelán plasztikus dekorral, 2 db: füles kínáló, d. 11,5 cm, d: 5,5 cm; váza, m: 19,5 cm, mindegyik kézzel festett, jelzett, vázán hajszálrepedéssel, kínáló hibátlan, m: 16 cm
2 db porcelán medál: Meissen biszkvit porcelán medál fém foglalatban, plasztikusan női alakkal díszített, apró kopásnyomokkal, jelzett, 4,5x3,5 cm és Rosenthal porcelán medál, egyik felén arany színű virág dekorral, apró kopásnyomokkal, jelzett, 5x4 cm
Hutschenreuther porcelán dísztányér, Ole Winther terve utáni kakukk és kökörcsin, májusi hónap dekorral matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16 cm