Rosenthal Maria porcelán tojástartó, 2 db, jelzett, apró kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-Maria-porcelan-tojastarto-2-db-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-7-cm-d-10-5-cm~II2344689
2344689
11230
390
Leírás: Rosenthal Maria porcelán tojástartó, 2 db, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 10,5 cm
: karap_norbert