1 800 Ft
2 db porcelán medál: Meissen biszkvit porcelán medál fém foglalatban, plasztikusan női alakkal díszített, apró kopásnyomokkal, jelzett, 4,5x3,5 cm és Rosenthal porcelán medál, egyik felén arany színű virág dekorral, apró kopásnyomokkal, jelzett, 5x4 cm