Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2309025
11304
390
Kahla GDR szószos tál matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 22x10 cm 2329894
11305
390
Porcelán kávéskanna és cukortartó, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 9 cm, 18 cm 2329945
11306
390
Porcelán lámpa súly, m: 14 cm 2309037
11307
390
Bohemia Royal Ivory süteményes tányér. kopásokkal d: 25,5 cm 2327641
11308
390
4200
Porcelán csésze aljjal, aranyszínű és figurális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 4 cm. alj d. 11 cm 2327648
11309
390
4200
Triptis német porcelán csésze aljjal, virág mintás dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 5,5 cm. alj d: 11 cm 2026866
11310
390
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2331565
11311
390
Leveses tál. Jelzés nélkül, matricás kis kopásokkal. 32 cm 2348175
11312
390
Szenteltvíz tartó. Porcelán, kézzel festett, falra akasztható 16 cm 2353976
11313
390
Figurális dísz teás kanna. Mázas porcelán. Jelzés nélkül, hibátlan. sz: 21, m : 10 cm 2353975
11314
390
Sepregető. Mázas porcelán. Jelzés nélkül, hibátlan. 19 cm 2353974
11315
390
Tunstall angol keksz tartó edény. Biszkvit porcelán, belül mázas. Jelzett, minimális kopással. d: 115 cm, m: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft