Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2344406
11292
390
Alt Wien jelzésű porcelán fedeles urnaváza. Virágos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal. 20,5 cm 2327131
11293
390
Rhodoszt ábrázoló görög porcelán hamutál és vázácska, matricás, jelzetlen, aranyozással, kopásokkal, m: 7 cm, d: 9 cm 2326855
11294
390
Porcelán hal, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 10 cm 2326824
11295
390
Porcelán kakas, kézzel festett, jelzetlen, kopásokkal, m: 11,5 cm 2240135
11296
390
Jelzett spanyol porcelán étkészlet 6 személyes, komplett. Matricás, hibátlan. 2316844
11297
390
2 db Ens porcelán rózsás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. 5 cm 2233577
11298
390
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2293111
11299
390
Epiag D.F. csehszlovák porcelán teás készlet, matricás, jelzett, 5 db csésze és 5 dbalj, kanna fedéllel, tej kiöntő, cukortartó fedéllel, egyik csészén és aljon repedéssel 2327395
11300
390
Porcelán mokkás csésze és alj készlet, 6-6 db, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kissé sérült karton dobozban, csésze m: 5 cm, alj d: 11 cm 2261304
11301
390
100
Orosz porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2261363
11302
390
Orosz porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27 cm 2318270
11303
390
Svéd virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft