Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2348733
11279
390
Herend jelzéssel porcelán bonbonier virág dekorral, kézzel festett, jelzett, fedél belső peremén sérült, h: 13,5 cm, m. 10 cm 2348738
11280
390
Porcelán bonbonier plasztikus virág dekorral, kézzel festett, jelzett, kisebb csorbákkal, 14x9,5 cm, m. 8 cm 2349517
11282
390
Reichenbach két személyes mokkás készlet díszdobozban. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2349515
11283
390
3 db különböző kávés kiöntő Hutschenreuter, Haas & Cjzizek. Matricásak, jelzettek, minimális kopással. 17 cm, 20 cm, 25 cm 2349501
11284
390
Ritzenhoff porcelán design goth malacpersely m: 8 cm 2349492
11285
390
Royal onion 2 db porcelán capuccinos, kávés bögre. Kék festéssel, jelzett, hibátlan. 14,5 cm 2346543
11286
390
Limoges porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan. 2345072
11287
390
Porcelán kobaltkék csillag alakú mécsestartó, apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 2347094
11288
390
AML Royal porcelain német mokkás készlet, 6 db csésze, m: 5 cm, 6 db alj, d: 11 cm, 1 db tányér, d: 17,5 cm, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti díszdobozban 2346316
11289
390
Victoria csehszlovák lapos porcelán tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16x12 cm 2345872
11290
390
Henneberg porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm, d: 9,5 cm 2345392
11291
390
Porcelán cukortartó virág dekorral, matricás, jelzett, fedelén apró sérüléssel, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft