Herend jelzéssel porcelán bonbonier virág dekorral, kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herend-jelzessel-porcelan-bonbonier-virag-dekorral-kezzel-festett-jelzett-fedel-belso-perem~II2348733
2348733
11279
390
Leírás: Herend jelzéssel porcelán bonbonier virág dekorral, kézzel festett, jelzett, fedél belső peremén sérült, h: 13,5 cm, m. 10 cm
: karap_norbert