Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2349111
11267
390
2 db virágmintás angol porcelán váza, matricás, jelzetlen, kopásokkal, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 20 cm 2349209
11268
390
Angol porcelán kínáló tál, kézzel festett, jelzetlen, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 24 cm 2349011
11269
390
Idős úr, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm 2349005
11270
390
Idős asszony, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm 2349000
11271
390
Favágó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 12 cm 2348994
11272
390
Elegáns ifjú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16,5 cm 2348987
11273
390
Kislány, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 9,5 cm 2349018
11274
390
Cipész, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2348973
11275
390
Pipázó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kopásnyommal, m: 12,5 cm 2348984
11276
390
Korcsolyázó kislány, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kisebb kopásokkal, m: 10 cm 2348979
11277
390
Korcsolyázó kisfiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 10 cm 2350642
11278
390
Anita porcelán gyertyatartó és tálka, matricás, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm, d: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft