Pirkenhammer Láng M Budapest hiányos porcelán készlet, 10 db süteményes tányér d: 16,5 cm, kopásnyomokkal; 10 db kis méretű lapostányér d: 20,5 cm, egyik sérült; 14 db nagy méretű lapostányér, d: 25 cm, kopásnyomokkal, jelzett (Pirkenhammer Láng M Budapest vagy Epiag Pirkenhammer Láng M Budapest)
Alföldi porcelán kiöntő, matricás "Haspártiak vendéglője" felirattal és logóval, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm és kínai porcelán mokkás készlet, hiányos, 5 db csésze és 6 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm
2 db Aquincum porcelán akt: egyik kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm, másik fehér mázas, jelzés nélkül, formaszámmal, mázhibával, m: 26,5 cm