Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2346854
11182
390
Hollóházi labdán egyensúlyozó medve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8,5 cm 2350369
11183
390
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2350807
11184
390
Hollóházi aranyszamár tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 18,5 cm 2353365
11185
390
Hollóházi kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2353167
11186
390
Hollóházi porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 26 cm 2346317
11187
390
Hollóházi virág mintás lapos porcelán tál, matricás, jelzett, egyik sarkában apró csorbával, 16x12 cm 2310767
11188
390
Hollóházi Erőkar 25 év. feliratos porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d:18 cm 2345069
11189
390
Hollóházi porcelán hal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm 2346295
11190
390
Hollóházi porcelán szeder mintás tálka, levél formájú, csavart füllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13x10,5 cm, m: 5 cm 2353381
11191
390
Hollóházi porcelán nyulak és őz (Bambi), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm, m: 14 cm 2353380
11192
390
Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm 2293212
11193
390
Hollóházi porcelán bögre és cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 és m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft