Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2351825
11170
390
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2351905
11171
390
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán dobozka. Matricás, jelzett, kis kopásokkal 9x7,5x4,5 cm 2350805
11172
390
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített 2 db porcelán tálka. Matricás, jelzett, minimális kopással. 14x12,5 cm 2240592
11173
390
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm 2352991
11174
390
Hollóházi Jurcsák László által tervezett falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2351679
11175
390
Hollóházi Botticelli falitányér (Madonna del Magnificat), matricás, jelzett, apró karcolásokkal, d: 24,5 cm 2321879
11176
390
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, kopással a csőr végén, m: 23 cm 2349099
11177
390
Hollóházi porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális lepattanással a rózsán. d: 17 cm 2346439
11178
390
Hollóházi retro mokkás készlet. Hat személyes, teljes. Matricás, jelzett, kopásokkal. 2346436
11179
390
Hollóházi retro teás készlet. Hat személyes, teljes. Matricás, jelzett, kopásokkal. 2346855
11180
390
Hollóházi bagoly figura, aranyozással, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban, m: 8 cm 2346848
11181
390
Hollóházi bagoly figura, aranyozással, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft