Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2329781
11132
390
26000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Varga M.), mázrepedésekkel. d:19 m: 17 cm 2282799
11133
390
15000
Zsolnay pirogránit váza, jelzett, lepattanásokkal, 39x33 cm 2353202
11134
390
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2351742
11135
390
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15 cm (tervező:Sinkó András) 2351737
11136
390
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm (tervező:Sinkó András) 2351723
11137
390
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró csorbával, m:11,5 cm (tervező:Sinkó András) 2351717
11138
390
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András) 2353503
11139
390
44000
Zsolnay porcelán teás készlet, aranyozott dekorral, jelzett, apró kopásnyomokkal 2315868
11140
390
Zsolnay süteményes készlet, mitológiai mintával, matricás, jelzett, kopásokkal, összesen 7 db, d: 15 cm, 25 cm 2344718
11142
390
Zsolnay búzavirág mintás porcelán süteményes készlet, 6 db kistányér, d: 16 cm és tál, 24x25,5x3 cm, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 2319104
11143
390
Zsolnay M.T.F. díszítésű porcelán tál és tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, kis letöréssel, 13x17,5x3,5 cm, 13x17,5x6,5 cm 2346846
11144
390
Zsolnay porcelán pillangó mintás kis kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft