Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2343835
11120
390
Herendi kék virág mintás leveses és lapos tányérok 4+4 db. Kézzel festett, jelzett, (1839-1939 jubileumi jelzés), kisebb-nagyobb kopásokkal. d: 26,5 cm, 25,5 cm 2343824
11121
390
Herendi kék virág mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, (1839-1939 jubileumi jelzés), kevés kopással. h: 24 cm 2351611
11122
390
Herendi búzavirágos váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 14 cm 2351855
11123
390
Herendi virágmintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett (tanuló), hibátlan, d: 11,5 cm, m: 5,5 cm 2346842
11124
390
3800
Herendi virág mintás, kagyló formájú tál Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 x14 cm 2348207
11125
390
Herendi kínai kislány, kézzel festett, jelzett, visszaragasztott fejjel, m: 12 cm / Herend Chinese girl with flowers damaged 2353535
11126
390
90000
Zsolnay eozin mázas ülő hegedülő figura, jelzett (körpecsétes), sérült, hiányos, m: 22 cm 2322310
11127
390
40000
Zsolnay gyíkos kínáló, asztalközép. Eozin mázas, Jelzett, alján gyártási mázrepedéssel, egyébként hibátlan . 26x21 cm 2353498
11128
390
44000
Zsolnay eozin mázas kancsó, jelzett, apró mázhibákkal, m: 28 cm 2351771
11129
390
Zsolnay eozin mázas tál, csavart peremmel, florális ornamentikával díszített, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5x11,5 cm, m. 3 cm 2352235
11130
390
Zsolnay eozin mázas kislány kosárral, jelzett, apró kopásnyomokkal, , m:8 cm 2351777
11131
390
Zsolnay öblös eozin mázas váza, jelzett, talpán apró csorbákkal, mázhibákkal, m. 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft