Porcelán Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2350813
11108
390
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 7,5 cm 2348726
11109
390
Herendi virág mintás hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5x9 cm 2346614
11110
390
Herendi virág mintás, levél formájú porcelán kínáló tálka Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 7,5x8,5 cm 2346617
11111
390
Herendi virág mintás, mokkás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11,5 cm 2346607
11112
390
Herendi rózsa mintás, levél formájú porcelán tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10,5x8 cm 2346604
11113
390
Herendi rózsa mintás porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2346313
11114
390
Herendi Viktória vagy Rotschild mintás bonbonnierehez való áttört epres fedél Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. d: 9 cm 2347091
11115
390
Zsolnay porcelán hiányos sütemény készlet, 1 db tál, 41x15,5 cm és 4 db tányér, d. 15 cm, jelzett, mind erős kopásnyomokkal 2346303
11116
390
Herendi virág mintás hamutál, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés), kisebb csorbával, d: 14,5 cm 2346309
11117
390
Herendi zöld virág mintás teás csésze két füllel és alj, 2-2 db, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), apró kopásnyomokkal, csésze d: 10,5 cm és m. 5,5 cm; alj: d: 14,5 cm 2346252
11118
390
Herendi porcelán süteményes készlet, virág dekoral és aranyszínű peremmel, 1 db tál és 6 db tányér kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 18,5 cm és 27,5 cm 2343814
11119
390
2 db Herendi kék virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés),, kevés kopással. 38x28 cm 15x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft