Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1925948
11243
342
Aquincumi ibolyás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1925864
11244
342
Drasche porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, 13×10×4 cm 1910634
11245
342
Fischer Emil palotapincsi, porcelánfajansz, kézzel festett, jelzett, javított, kis kopásokkal, m: 14,5 cm 1684668
11246
342
Drasche pillangós fogpiszkáló tartó, kézzel festett, kopott, 6×6 cm 1903218
11247
342
Aquincumi cipőfűzőt kötő kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm 1876002
11248
342
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1875984
11249
342
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1925945
11250
342
Alföldi porcelán bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 5 cm 1912202
11251
342
Alföldi porcelán tejkiöntő + tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1913854
11252
342
Alföldi Buda középkori látképével (Schedel-krónika) díszített porcelán söröskorsó, matricás, jelzett, a talpán hajszál repedéssel, m: 20 cm 1894185
11253
342
Alföldi söröskorsó (a középkori Buda látképével), matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1931253
11254
342
"Carlsbad" porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft