Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928760
11255
342
Villeroy & Boch porcelán dobozka, levonóképes, jelzett, d: 8 cm, m: 4,5 cm 1926009
11256
342
Lippelsdorf páros jelenet, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 18×19 cm 1926013
11257
342
Lippelsdorf vadász jelenet, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 22×17 cm 1926047
11258
342
Ens rózsás bonbonier, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 17×11 cm 1926057
11259
342
Lippelsdorf primadonna, kézzel festett, jelzett, foltos, m:20,5 cm 1930094
11260
342
Wedgewood porcelán dobozka, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 1924561
11261
342
Aynsley zsemlés tálka és vajazókés. Kézzel festett, jelzett, díszdobozban. 1925995
11262
342
Villeroy&Boch virág mintás, máz alatti festéssel, jelzett, repedésekkel, d:25 cm, m:20 cm 1925999
11263
342
Meissen virágmintás porcelán húsos tál, máz alatti kék festéssel, jelzett, karcolás nyomokkal, d: 40 cm 1926000
11264
342
Villeroy&Boch hagyma mintás csontos tányér, 6 db, máz alatti kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, 17×13 cm 1926004
11265
342
Rosenthal kiöntő matricás, jelzett, hibátlan 19 cm 1910608
11266
342
Wagner & Apel őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft