Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1909262
11267
342
Augarten Wien tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×15,5 cm 1909195
11268
342
Eichwald csehszlovák hagymamintás füles leves és kistányér (6-6 db), egyik tálon apró lepattanással 1909279
11269
342
3200
Augarten Wien hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm 1909281
11270
342
4800
Augarten Wien csésze és tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, 9×11 cm 1884692
11271
342
4800
Hertwig-Katzhütte kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1884663
11272
342
4800
Hertwig-Katzhütte kislány nyuszival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 1884922
11273
342
Rosenthal kisfiú madárral, bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1884895
11274
342
Sitzendorf zenészpár, kézzel festett, javított, jelzett, m:11,5 cm (2×) 1883638
11275
342
Höchst hölgy, javított, jelzett, kézzel festett, kopott, m:19 cm 1911723
11276
342
4800
Augarten Wien címeres tégely, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:9,5 cm 1911569
11277
342
Societe Ceramique szecessziós levestál ( 2db), tálak (4db), levonókepés, kopottak egyiken hajszál repedéssel, jelzett, 24×14-38×22 cm, összesen:6 db 1911332
11278
342
Meisseni Wefs váza, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: