Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1910629
11291
342
4800
Jelzett puttó figura 2 db, kézzel festett, apró máz hibával, m: 7 és 8 cm 1910594
11292
342
Jelzett szovjet balerina, kézzel festett, kopott, m 20 cm 1909274
11293
342
Jelzett "csipkés" mini csésze és alj, kézzel festett, apró kopásokkal 1877901
11294
342
Áttört füles váza, kézzel festett porcelán fajansz, márkajelzés nélkül, formaszámmal (357), m:12,5 cm 1926687
11295
342
Iparművész porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm 1925359
11296
342
Nagyméretű Drasche polcelán patikai mozsár, jelzett, m: 16 cm 1926723
11297
342
Keletnémet áttört porcelán kosarak, 6 db, matricás, jelzett, hibátlan, különböző méretekben 1926637
11298
342
Nemesi címerrel díszített porcelán tányér, Láng M. jelzéssel, kopásnyomokkal, d: 24,2 cm 1928025
11299
342
Porcelán pipa, szarvas díszítéssel, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 12 cm 1929216
11300
342
XX. sz. eleje Alt Wien jelzéssel: porcelán bonbonniere. Részben kézzel festett. m:7 cm 1907098
11301
342
Jelzett kézzel festett váza, aranyozás enyhén kopott, m: 37 cm 1684741
11302
342
Osnabrücki emlék tálkák (5 db), matricás, kopott, jelzett, d:9 cm (5×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: