Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1926626
11279
342
2200
Royal Tara Ireland porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 1926511
11280
342
Kaiser virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:26,5 cm 1927393
11281
342
Victoria cseh kínálótál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 31×19,5 cm 1927388
11282
342
Alt-Meissner, Schlagenwald tál, tányérok, tálon apró lepattanással és festék hibával, aranyozás erősen kopott, összesen: 4 db, d:18,5-25 cm, 36×27 cm 1927838
11283
342
14000
Pfeiffer & Löwenstein hiányos mokkás készlet, kopott festés, jelzett, későbbi kézi festéssel, 1802007
11284
342
5500
Royal Dux lovacska, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:15 cm, róka pár, jelzés nélkül, kopott, fehér mázas, m:14 cm 1925222
11285
342
GDR kézzel festett kalapos hölgy csengő 21 cm 1926021
11286
342
Páros jelenet, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, 13×15 cm 1928210
11287
342
14000
Kézzel festett, jelzett japán porcelán váza pár 21 cm, 31 cm 1928207
11288
342
XIX. sz. vége: Fajansz, virágmintás, réz tálca. Formaszámos. d:25 cm 1910568
11289
342
Kínai padlóváza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 40 cm 1910580
11290
342
Jelzett szovjet figura pár, kézzel festett, kopott, m: 19 cm, h:20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: