Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1930005
11231
342
4800
Hollóházi elefánt figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:18,5 cm 1927611
11232
342
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm 1927615
11233
342
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó matricás, jelzett, hibátlan, 14×9 cm 1929165
11234
342
Régi Hollóházi porcelán bonbonniere. Jelzett, kis kopásokkal d: 11 cm 1900758
11235
342
Hollóházi porcelán zöld virágmintás ékszertartó doboz, matricás, jelzett, hibátlan, d: 7 cm, m: 3 cm 1903244
11236
342
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 1926162
11237
342
Hollóházi porcelán hal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1926039
11238
342
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 1913377
11239
342
Hollóházi készlet, 3 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 1929439
11240
342
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített plakett, hátoldalán saját kézzel dedikálva. 12x9 cm 1932016
11241
342
Gránit korsó, gyári mázhibával, jelzett, m: 12 cm, d: 9,5 cm 1932033
11242
342
Gránit mélytányér, 6 db, jelzett, sérülésekkel, kopásnyomokkal, d: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: