Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1931292
11207
342
Zsolnay madaras korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m: 16 cm 1926782
11208
342
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:27,5 cm 1914149
11209
342
Zsolnay porcelán kézzel festett reklám tábla 13x12 cm 1926045
11210
342
Zsolnay porcelán tojástartó, 2 db, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 1862542
11211
342
60000
cca 1890 Zsolnay díszkancsó, tiger mázas, kézzel festett, elmosódott márka jelzéssel, formaszám:763, kopott aranyozással, m:17,5 cm 1929065
11212
342
Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal 1880229
11213
342
150000
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
1891321
11214
342
200000
Zsolnay historizáló áttört jardiniere, kézzel festett porcelánfajansz, apró kopással, jelzett (TJM) h:26 cm, m:16 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1925838
11215
342
Hollóházi rózsás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 17,5 cm 1925880
11216
342
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, jelzett, matricás, kopás nyomokkal, m: 25,5 cm 1925887
11217
342
Hollóházi rózsás váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 26 cm 1925890
11218
342
Hollóházi szedres váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft