Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1926486
11183
342
Herendi Apponyi mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 1926494
11184
342
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, Herendi dobozban, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×7 cm 1929531
11185
342
Herendi petrezselyem (VRH) mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1931974
11186
342
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal 1926768
11187
342
Herendi Eton mintás süteményes tányér ( 6db), kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, d:15 cm ( 6×) 1926763
11188
342
Herendi Viktória mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:9 cm 1926753
11189
342
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 16 cm 1927400
11190
342
Herendi (Pannonia) Eton mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, 15,5 cm 1752837
11191
342
11000
Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:27 cm 1752805
11192
342
Herendi indiai kosár mintás kaspó, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, d: 18 cm 1929387
11193
342
Herendi tojás. 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 1929020
11194
342
Régi Herendi gyufatartó Apponyi mintás. 6x4,5 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft