Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1929383
11195
342
Herendi fonott tál. d:12 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 1929381
11196
342
Kisméretű Herendi váza. 7 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 1907183
11197
342
38000
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm 1912621
11198
342
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 1930095
11199
342
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm 1930092
11200
342
2200
Herendi nyúl pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:8,5 cm 1929075
11201
342
Óherendi rózsamintás tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 41×32 cm 1929061
11202
342
30000
Herendi áttört nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 19 cm 1931889
11203
342
Zsolnay porcelán kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm 1931967
11204
342
Zsolnay porcelán lapos tányér, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 24 cm 1928715
11205
342
Zsolnay virágmintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 6 cm 1931327
11206
342
Zsolnay madaras korsó, mázas pirogránit, nagyon apró máz hibával, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft