Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1877136
11303
342
Dupla kínálótál, jelzés nélkül, kézzel festett, kopott, 32×23 cm, m:12 cm 1910505
11304
342
Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm 1897327
11305
342
Virágmintás bögre, 2 db + virágmintás képkeret, 2 db, 10×8 cm 1913368
11306
342
6 férőhelyes porcelán tojástartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm 1913415
11307
342
2 db "Herend" mázas kerámia tányér, kézzel festettek, jelzettek, kopott, d: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft