Porcelán Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1925903
11219
342
Hollóházi rózsás "márvány" váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 1925925
11220
342
Hollóházi virág mintás doboz, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, 13,5×9 cm 1924527
11221
342
Hollóházi lábas kínáló- Részben kézzel festett. jelzett, hibátlan. d:20 cm 1924525
11222
342
Hollóházi dísztányér matricás, jelzett, hibátlan. d:26 cm 1928330
11223
342
Hollóházi porcelán márványmintás dobozka, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8,5×9×9 cm 1925957
11224
342
Hollóházi Erika mintás talpas kis váza, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, m:9,5 cm 1925986
11225
342
Hollóházi lábas tálka, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, d: 12 cm 1926003
11226
342
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 1927888
11227
342
Hollóházi márvány váza, BKV Előre SC felirattal, matricás, hibátlan, m: 25,5 cm 1929941
11228
342
Hollóházi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, h: 14,5 cm 1926242
11229
342
Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm 1925519
11230
342
Hollóházi porcelán mokkás készlet: 6 csésze aljjal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft