5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Alt-Meissner, Schlagenwald tál, tányérok, tálon apró lepattanással és festék hibával, aranyozás erősen kopott, összesen: 4 db, d:18,5-25 cm, 36×27 cm