Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1907062
10110
342
MM jelzéssel: Francia kártya. Ceruza, papír, 30×21 cm 1907068
10111
342
MM jelzéssel: Francia kártya. Ceruza, papír, 30×21 cm 1869328
10112
342
28000
Moldován István (1911-2000): Kendős lány, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 40×41,5 cm 1926081
10113
342
Molnár C. Pál (1894-1981): Pieta, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 17×11 cm 1837525
10114
342
Molnár János (1950- ): Ülő akt agancsokkal, akvarell, papír, jelzett, 29×32 cm 1902557
10115
342
Gy. Molnár István (1933-2010): MSZMP agrárprogramját vitatják. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1929507
10116
342
24000
Zs. Molnár Róza (1900-1977): Téglakészítők. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm 1930153
10117
342
Murin Vilmos (1891-1952): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 31×40 cm 1607288
10118
342
Myrbach jelzéssel: Ájulás az oroszán ketrec előtt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 1930148
10119
342
24000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1897010
10120
342
Naszvadi jelzéssel: Utolsó ima. Rézkarc, papír, 25×19 cm 1928398
10121
342
Nemcsics Endre: Kilátás a templomdombról. Tűzzománc. 16,3x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft