Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1924585
10036
342
Deli Julianna (1962-): Asztali csendélet. Tempera, farost, jelzett, 50×34 cm 1924813
10037
342
6500
Dely István (?-?): Házak a tájban, akvarell, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 26,5×39 cm 1924804
10038
342
6500
Dely István (?-?): Ház a tájban, akvarell, papír, jelzett, 25,5×33 cm 1924450
10039
342
Derkovits jelzéssel: Asztalnál. Szén, papír, felcsavarva, 50×65 cm 1924431
10040
342
Dési jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost, 35×26 cm 1924491
10041
342
Diener jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, foltos, 60×40 cm 1925920
10042
342
Ducsay Béla (1893-1967): Párviadal. Szén, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, 29x48 cm 1909564
10043
342
Ebner jelzéssel: Falusi utca részlet. Akvarell, papír, 21×31 cm 1924425
10045
342
Egry jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, karton, üvegezett keretben, 25×36 cm 1929512
10046
342
Ék Sándor (1902-1975): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm 1925915
10047
342
FA 1967 jelzéssel: Hölgy kompozíció. Olaj, karton. Jelzett. 30x35 cm 1929516
10048
342
Farkasházy Miklós(1895-1964): Olvasó nő. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft