Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1736030
10134
342
Pásco jelzéssel: Patak a mezőn. Olaj, farost, 50×70 cm 1901106
10135
342
Péntek András (?-?): Juhászok (vázlat). Ceruza, papír, üvegezett keretben, 15×17 cm 1930068
10136
342
Prihoda István (1891-1956): Balerina. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 38×29 cm 1924817
10137
342
11000
Prihoda István (1891-1956): Üldögélő lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 47×31 cm 1552812
10138
342
Pólya Edit (1897-?): Merengő lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52×32 cm 1925818
10139
342
Pór jelzéssel: Kapitány portré. Olaj, farost, 53×36 cm 1925816
10140
342
Remsey jelzéssel: Erdőszéli ház, akvarell, papír (lyukas), 27×41 cm 1924746
10141
342
Révész Imre (1859-1945): Család. Színezett rézkarc, papír-karton, restaurált, szakadással, foltos, 30×37 cm 1928726
10142
342
RGY jelzéssel: Vadászcsendélet. Olaj, falemez, kopásokkal, 16×12 cm 1910030
10143
342
Rippl-Rónai József (1861-1927): Félakt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 23×18,5 cm 1899160
10144
342
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Felmosó asszonyok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1860077
10145
342
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Gyöngysoros lány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián,35×26 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft