Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1924545
10098
342
Kunffy jelzéssel: Férfi portré. Pasztell papír (szakadásokkal), üvegezett keretben, 70×55 cm 1924331
10099
342
Lazarovszky László: Tata várrészlet. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben 1898950
10100
342
Lázár Sándor (?-?): Beszédes kavicsok. Akvarell, papír, jelzett, 19×20 cm 1914948
10101
342
Marich Géza Gordon (1913-1985): Táj. Tus, papír. Kézzel festett képslap, saját kézzel megírt sorokkal. 9x14 cm. Kanadában élt magyar festő- 1926243
10102
342
Mágori Németh Gábor: Esztergom. Rézkarc, papír, Jelzett, 15x10 cm üvegezett keretben 1552787
10103
342
26000
Márkus Imre (1872-?): Anya gyermekével 1940. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm 1926708
10104
342
Máthé Márk Eduárd (1967-): Pipacsos csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×16,5 cm 1899209
10105
342
Márton jelzéssel: Ló család. Rézkarc, papír, jelzett, 17×23,5 cm 1926321
10106
342
MCP jelzéssel: Mostar. Szén, papír, gyűrődéssel, 28×44 cm 1926373
10107
342
MCP jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost, keretben, 30×60 cm 1897100
10108
342
Mednyánszky jelzéssel: Erdőtűz után. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×48 cm 1926937
10109
342
Merényi Margit Valéria (1955- ): Ikon, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 31,5×41,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft