Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1839816
10024
342
14000
Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 70×80 cm 1926279
10025
342
Czóbel jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, festék kopással, 30×40 cm 1931379
10026
342
28000
Csapó Jenő (1875-1954): Síelők a domboldalon. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 57×68 cm 1826954
10027
342
22000
Csányi Lajos (1887-?): Balatonpart. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm 1924389
10028
342
Csernus jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, festék hibákkal, 30×40 cm 1924524
10029
342
11000
Csikos jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon, kis vászon hibákkal, 78×57 cm 1901247
10030
342
Csillag József (1894-1977): Készül a szénaboglya. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 14×18 cm 1924650
10031
342
28000
Darabont Tamás (1930-): Görög emlék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1928077
10032
342
40000
Debreczeny Zoltán (1952): Bűnbánó. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm 1897198
10033
342
Deák jelzéssel: Kévekötők. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm 1901174
10034
342
D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm 1924577
10035
342
Deli Julianna (1962-): Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft